Hakkımızda

Ana Sayfa

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Türkiye’nin doğal ve taze fındık mamulleri üreticisi Cıngıroğlu, 2001 yılında Ordu’da kuruldu. Fındığın anavatanı olan Karadeniz’de kurulup gelişen ve üreticiden aldığı birinci kalitedeki fındığı işleyen Cıngıroğlu, Türk fındığını tüm dünya tanıtmak ve tattırmak gayesiyle ilerlemektedir.

Ürün yelpazesi içerisinde kabuklu fındık, işlenmiş fındık ve natürel fındığın yanı sıra, fındık ezmesi ve kakaolu fındık kreması gibi fındığın en lezzetli yan ürünlerini de üreten Cıngıroğlu, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketicilerine zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için çalışmakta, üretimden satışa kadar, organizasyonel yapısı içerisindeki tüm adımlarında toplam kaliteyi sürdürerek hareket etmekte ve bu doğrultuda kendisini sürekli geliştirmektedir.

Türkiye’nin birinci kalite fındığını katma değerli ürün haline getiren ve ürünlerinin tüketicisine en lezzetli ve en taze haliyle ulaşmasını sağlayan Cıngıroğlu, Türk fındığına hak ettiği değeri kazandırmaktan, topluma ve doğaya yararlı olacak şekilde çalışmaktan ve tüketicisini her zaman ön planda tutarak hizmet vermekten onur ve mutluluk duyacaktır.

HER ZAMAN TAZE

“Karadeniz’in en kaliteli fındıklarını özenle seçiyor, son teknoloji makinelerimiz ile hijyenik ortamda işliyor ve el değmeden paketliyoruz. Böylelikle ülkemizin en seçkin fındıklarını sofranıza kadar en taze haliyle ve güvenle tüketebileceğiniz şekilde getiriyoruz.

Ürünlerimizin doğallığını bozmamak adına, hiçbir kimyasal koruyucu madde kullanmıyoruz. Bunun yerine ürünlerimizi bozabilecek küf gibi yapılardan arındırıp, ısı, ışık ve nem gibi etkenlerden muhafaza edildikleri ambalajlarında sunuyoruz. Böylelikle ürünlerimiz her zaman doğal ve taze kalıyorlar.”

Vizyonumuz, Türk fındığını ve fındık ürünlerini tüm dünyaya tanıtmak ve fındık ürünlerinde yapılacak her inovasyona destek ve önayak olmaktır.

Misyonumuz ise Türk fındığına hak ettiği değeri kazandırmak için teknolojinin tüm imkânlarından yararalanarak ciddi bir katma değer elde etmek, topluma ve doğaya yararlı olacak şekilde çalışarak sürdürülebilir üretim mekanizmalarını desteklemek ve üretimden satışa tüm aşamalarda tüketicisini her zaman ön planda tutarak hareket etmektir.